ChipTuning06 MAX Sistem

Dünyada ki enson teknoloji chiptuning box sistemidir. MAN RPM programlama sistemidir. Otomotiv Sektörü Standartlarında PCB ve kompnentleri kullanılarak ECU ile %100 uyumlu çalışır ve sinyal kaybı yaşanmaz. cizhada araç üretiminde kullanılan AMP/TYCO connection 18 Pole bağlantı sistemi kullanılmaktadır, kesinlikle su geçirmezdir. Her araç için özel olarak programlama yapılabilir ve cihaza 3 farklı program ve her programda 7 farklı seviye vardır, yani toplamda 21 farklı parametre kullanıldığı gibi cihaz “OFF” olarak da kullanılabilir. Kullanıcı dostu keypad sayesinde son kullanıcı kutuyu açmadan istediği gibi ayar yapabilir. Araçlarda yaklaşık %40 a kadar güç artışı sağlanabilir ve %15 e kadar yakıt tasarrufu sağlar. Eğer istenirse bu cihaz aracın mevcut gücünü düşürmek içinde kullanılabilir. ChipTuning Max sistem yeni nesil turbo dizel ve turbo benzinli; araba, kamyonet, kamyon, otobüs, iş makinaları, bot yat gibi araçlarda kullanılabilir.

ChipTuning06 AGRO Sistem

Dünyada ki enson teknoloji chiptuning box sistemidir. MAN RPM programlama sistemlidir, Otomotiv Sektörü Standartlarında PCB ve kompnentleri kullanılarak ECU ile %100 uyumlu çalışır ve sinyal kaybı yaşanmaz. Cihazda araç üretiminde kullanılan AMP/TYCO connection 18 Pole bağlantı sistemi kullanılmaktadır, kesinlikle su geçirmezdir. Her araç için özel olarak programlama yapılabilir ve cihaza 3 farklı program yüklenebilir ve her programda 7 farklı seviye vardır, yani toplamda 21 farklı parametre kullanıldığı gibi cihaz “OFF” olarak da kullanılabilir. Kullanıcı dostu keypad sayesinde son kullanıcı kutuyu açmadan kullanıcı istediği gibi ayarlayabilir. Araçlarda yaklaşık %40 a kadar güç artışı sağlanabilir ve %15 e kadar yakıt tasarrufu sağlar. Eğer istenirse bu cihaz aracın mevcut gücünü düşürmek içinde kullanılabilir. ChipTuning Agro sistem yeni nesil turbo dizel, traktörler, biçerdöverler ve diğer tarımaraçlarında kullanılabilir.

ChipTuning06 Black BZ Sistem

Black BZ sistemi elektronik turbo benzinli otomobiller için geliştirlmiş tuning box sistemidir. Tekli ve çok noktalı sub-d bağlantı sistemlidir. STM8(24Mhz) işlemcili olup saniyede 24 milyon map işlemi gerçekleştirebilir. Alüminyun gövde suya karşı korumalıdır. Benzinli araçlarda %20 ile %35 arasında güç kazanımı ve %10 a kadar yakıt tasarrufu sağlar.

ChipTuning06 Black CR Sistem

Black CR sistem Common-rail dizel araçlar için geliştirilmiş tuning box sistemidir. Tekli ve çok noktalı sub-d bağlantı sistemlidir. STM8(24Mhz) işlemcili olup saniyede 24 milyon map işlemi gerçekleştirebilir. Alüminyum gövde suya karşı korumlalıdır. Dizel araçlarda %20 ile %35 arasında güç kazanımı ve %10 a kadar yakıt tasarrufu sağlar.

ChipTuning06 Black FSR Sistem

Dünyada ki en son teknoloji chiptuning box sistemidir. MAN RPM programlama sistemlidir, Otomotiv Sektörü Standartlarında PCB ve kompnentleri kullanılarak ECU ile %100 uyumlu çalışır ve sinyal kaybı yaşanmaz. Cihazda araç üretiminde kullanılan AMP/TYCO connection 18 Pole bağlantı sistemi kullanılmaktadır, kesinlikle su geçirmezdir. Her araç için özel olarak programlama yapılabilir ve cihaza 4 farklı program yüklenebilir. Araçlarda yaklaşık %40 a kadar güç artışı sağlanabilir ve %15 e kadar yakıt tasarrufu sağlar. Eğer istenirse bu cihaz aracın mevcut gücünü düşürmek içinde kullanılabilir. ChipTuning06 FSR sistem yeni nesil turbo benzinli araçlarında kullanılabilir.

ChipTuning06 Black PLD Sistem

Özellikle Mercedes ve Mercedes Motorlu ağır vasıta ve otobüsler için tasarlanmıştır. MAN RPM programlama sistemlidir, Otomotiv Sektörü Standartlarında PCB ve kompnentleri kullanılarak ECU ile %100 uyumlu çalışır ve sinyal kaybı yaşanmaz. Cihazda araç üretiminde kullanılan AMP/TYCO connection 18 Pole bağlantı sistemi kullanılmaktadır, kesinlikle su geçirmezdir. Her araç için özel olarak programlama yapılabilir ve cihaza 4 farklı program yüklenebilir. Araçlarda yaklaşık %40 a kadar güç artışı sağlanabilir ve %15 e kadar yakıt tasarrufu sağlar. Eğer istenirse bu cihaz aracın mevcut gücünü düşürmek içinde kullanılabilir. ChipTuning06 PLD sistem yeni nesil turbo dizel MB araçlarda kullanılabilir.

Chipwerke Sistem

Black CR sistem Common-rail dizel araçlar ve Turbo benzinli araçlar için geliştirilmiş tuning box sistemidir. Tekli ve çok noktalı sub-d bağlantı sistemlidir. ST62(8Mhz) işlemcili olup saniyede 12 milyon map işlemi gerçekleştirebilir. Plastik gövde suya karşı korumalıdır. Dizel araçlarda %15 ile %25 arasında güç kazanımı ve %10 a kadar yakıt tasarrufu sağlar.